• en
  • de
  • pl
  • ru

O Hotelu

Wald Economy w Warszawie to nowoczesny hotel. Łączy w integralny sposób ofertę wypoczynkową z możliwością organizacji spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych i firmowych. Obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach. Goście mogą korzystać z propozycji zabiegów w gabinecie SPA. Czekają tu na nich masaże relaksujące oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

Przestrzeń zabawy

Hotel posiada przestronną salę Restauracji Szlacheckiej. Umożliwia organizację wesela nawet na 90 osób. Organizujemy tu również chrzciny, komunie, urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe. Dbamy o zagwarantowanie najlepszych standardów w zakresie obsługi. Przygotowujemy elegancką aranżację sali i dekorację stołów, a nasz Szef Kuchni zadba o stworzenie wyjątkowej karty dań, która zachwyci gości uroczystości.

Przestrzeń wiedzy

W naszym warszawskim hotelu stworzyliśmy dogodną przestrzeń do zdobywania i przekazywania wiedzy. Posiadamy sale szkoleniowe o zróżnicowanym metrażu. Pozwalają na organizację spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji od 12 do 90 osób. Wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania, zapewniające komfort wszystkim uczestnikom. Klimatyzacja, sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego sprzyjają prowadzeniu spotkania.

Lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się piękne jeziorko z licznymi alejkami sprzyjające spacerom. Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie połączenie z Centrum Warszawy komunikacją miejską ( przystanek tuż przy CHK Wald ) lub samochodem. W odległości kilku kilometrów znajduje się Hala Wystawiennicza EXPO XXI.

Elastyczność

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald Economy to obiekt stawiający na innowację oraz otwarty na wszelkie, nawet najbardziej nieoczekiwane wymagania Klientów. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie oraz dążenie do pełnej satysfakcji. My wiemy jakie to ważne.

Kilka słów o nas

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald Economy powstało w 1993 r. W dniu dzisiejszym jest to prężnie działający obiekt hotelowo – konferencyjny oferujący swoim Gościom przestronne pokoje, sale szkoleniowe oraz serwującą doskonałe dania Restaurację LE MOON. W Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald Economy znajdą Państwo 150 miejsc noclegowych, pełne zaplecze konferencyjne z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz dozorowany parking. Naszych Klientów wspieramy w zakresie organizacji wszelkich imprez okolicznościowych.