• en
  • de
  • pl
  • ru

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe

Miło nam poinformować, że Hotel Wald*** organizuje niezapomniane imprezy okolicznościowe w Warszawie. Obiekt dysponuje dwiema salami dedykowanym do organizacji bankietu, przyjęcia weselnego lub innych wydarzeń. Pierwsza z nich – przestronna i jasna sala bankietowa – umożliwia organizację uroczystości z udziałem nawet 100 osób, zaś druga – elegancka sala Restauracji ,,52” – gwarantuje optymalne warunki do ucztowania dla maksymalnie 90 gości. Każda z nich została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić miejsce zarówno do biesiadowania, jak i do tańczenia. Każdorazowo dostosowujemy przestrzeń do liczby gości oraz charakteru danego przyjęcia okolicznościowego.

W trosce o komfort Gości naszych Klientów dbamy o jak najwyższe standardy obsługi zarówno w czasie trwania imprezy, jak i podczas następującego potem noclegu w kompleksowo wyposażonych pokojach. Możemy z całą pewnością przyznać, że tradycyjna, polska kuchnia to najlepsza propozycja na różnego typu imprezach okolicznościowych. Mimo to, na specjalne życzenie Klienta, nasz Szef Kuchni jest w stanie zaplanować menu, składające się z dań kuchni europejskiej lub nawet orientalnej. Pragniemy dostarczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie i dopasować charakter wydarzenia do Państwa preferencji i wymagań – tak, aby zagwarantować pełne zadowolenie i niezapomniane wspomnienia z imprezy.

Klientom, którzy organizują przyjęcia okolicznościowego w naszym obiekcie proponujemy atrakcyjne zniżki. Rabaty obejmują usługi fotografa, filmowca oraz DJa, a także transport autokarowy na miejsce wydarzenia i z powrotem. Klienci, którzy organizują w naszym obiekcie przyjęcia mogą również liczyć na atrakcyjne ceny pokoi. Oferujemy ponadto bezpłatny, przestronny parking dla uczestników. Duża liczba miejsc postojowych pozwala na bezpieczne pozostawienie samochodu większości zmotoryzowanych gości.

Bankiety

Organizujemy wyjątkowe bankiety w doskonałej lokalizacji Warszawy.  Hotel Wald*** jest delikatnie oddalony od centrum stolicy, jednak bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych pozwala na dogodny dojazd uczestników z miasta, okolic i innych regionów kraju. Dostosowujemy przestronną salę bankietową do potrzeb naszych Klientów, zapewniając dogodne warunki wszystkim uczestnikom.

Wesela

Organizacja wesela w Warszawie nie musi być trudnym przedsięwzięciem, jeśli wybiorą Państwo nasz obiekt. Dysponujemy elegancką salą, zapewniamy indywidualnie menu, a także gwarantujemy atrakcyjne zniżki dla Pary Młodej. Dbamy o właściwą konfigurację poszczególnych elementów, dbając o wysoki standard kompleksowej usługi. Zapewniamy przy tym pełne zaangażowanie oraz profesjonalną obsługę.

Chrzciny

Dla uświetnienia wydarzenia, jakim są chrzciny, warto zorganizować uroczystość rodzinną. Kameralny obiad w gronie najbliższych, czy biesiadowanie wraz z rodziną i znajomymi – podejmujemy się organizacji imprezy dla dowolnej liczby osób. Dysponujemy przestronnymi salami, które dają nam w tym zakresie wiele możliwości. Nasz obiekt posiada przy tym świetną lokalizację na terenie Warszawy.