• en
 • de
 • pl
 • ru

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Owocne rozmowy biznesowe, szkolenia i konferencje nie mogą odbyć się bez odpowiednio wyposażonej i komfortowej sali konferencyjnej. Jeżeli więc zależy Państwu na wygodzie, doskonałych warunkach do pracy, skutecznym serwisie hotelowym oraz pożywnych przerwach kawowych – zapraszamy do Hotelu Wald*** w Warszawie. Posiadamy wielofunkcyjne sale konferencyjne.

Wynajem sal szkoleniowych w naszym hotelu to gwarancja korzystania z profesjonalnego wyposażenia w postaci:

 • systemu nagłośnienia
 • systemu prezentacji obrazu:
  • projektor multimedialny
  • ekran
  • rzutnik
  • flip-chart

Każda sala konferencyjna – zgodnie ze współczesnymi standardami – posiada także klimatyzację i stały dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto umożliwiamy konfigurację sieci LAN (przepustowość 3 Mbs) wg indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy także do wynajmowanego na specjalne okoliczności tajnego pomieszczenia dla 12 osób, które idealnie nadaje się na kameralne zgromadzenia, poufne spotkania biznesowe, prezentacje czy nietypowe szkolenia. Wynajem sal konferencyjnych można przeprowadzić telefonicznie bądź mailowo. Skorzystanie z którejś z proponowanych opcji sprawi, że zarówno Państwo, jak i Wasi Goście, będziecie usatysfakcjonowani warunkami, jakie panują w naszym warszawskim hotelu.

Do każdego szkolenia istnieje możliwość zamówienia obiadu, kolacji czy też innego posiłku. Dania są od podstaw przygotowywane w naszej hotelowej restauracji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i coraz bardziej wymagającym gustom naszych Klientów staramy się przygotowywać potrawy z dbałością o każdy szczegół tylko z najlepszych składników od zaufanych dostawców.

Na uczestników szkoleń czekają także przestronne komfortowo wyposażone pokoje z darmowym dostępem do internetu. Nasze zaplecze hotelowe pozwala nam pomieścić jednocześnie aż 150 osób. Rano po odbytym noclegu na każdego z Gości czeka przepyszne, bogate śniadanie serwowane w formie szwedzkiego stołu w hotelowej restauracji.

Nazwa sali

Powierzchnia

Układ „U”

Układ teatralny

Sala Kmicica

140 m2

70 osób

90 osób

Sala Zagłoby

90 m2

44 osób

50 osób

Sala Skrzetuskiego

45 m2

18 osób

22 osób

Sala Oleńki

40 m2

15 osób

18 osób

Sala Kameralna „A”

26 m2

12 osób

15 osób

Sala Kameralna „B”

26 m2

12 osób

15 osób

Sala Kameralna „C”

26 m2

12 osób

15 osób

Sala Kameralna „D”

26 m2

12 osób

15 osób

Konferencje i szkolenia w Hotelu Wald*** w Warszawie to nie tylko wynajem wysokiej klasy sal, ale również uroczyste kolacje, wypoczynek i noclegi o wysokim standardzie. Zapewnimy Państwu sukces organizacyjny każdego spotkania.